Hydrafacial

Hydrafacial Nedir?

Bir ABD markası olan EDGE tarafından üretilen hydrafacial, cilt bakımı noktasında güncel ve çağdaş yöntemlerden biri olarak akne, sivilce ve siyah leke tedavilerinde sıklıkla kullanılan bir cilt yenileme ve gençleştirme  sistemidir. Hydrafacial bir cilt bakım yöntemi olmanın dışında cilt bakım cihazının kendisidir. Gelişmiş en son teknoloji olarak bakım ve güzellik sektöründe öncü bir noktada bulunan hydrafacial, cildi en estetik görünmesini sağlayabilecek etkili bir yöntemdir.

Hydrafacial Yöntemin Cilde Olan Etkisi Nasıldır?

Cildinizin olduğundan daha parlak, pürüzsüz, canlı, sık ve genç görünmesini sağlamaktadır. Hydrafacial, komplike bir cilt bakım yöntemidir. Akne, sivilce, gençleştirme, siyah nokta ve diğer lekeleri bir arada ortadan kaldırabilecek güçte olan yüz güzelleştirme yöntemidir.

Hangi Cilt Tiplerine Uygulanabilir?

Hydrafacial için bir cilt seçimi söz konusu değildir. Her cilt tipinde yüksek derecede olumlu sonuçlar alınmış olup özellikle de yaşlanmaya başlayan ciltlerde gençleşme oranı oldukça belirgindir. Öte yandan hassas, kuru ya da aşırı nemli ciltlerde de cildin dengeye gelmesi için aktif rol oynamaktadır. Öte yandan hydrafacial için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Bu nedenle de daha güzel bir cilde sahip olmak isteyen herkes tarafından tercih edilebilir. Cildin hydrafacial yönteminden maksimum faydayı alabilmesi için en az 4-6 seans alınmalıdır. 

HİZMETLERİMİZ

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?