Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı makyaj, kapsamı oldukça geniş olan bir cilt güzelleştirme yöntemidir. Bu yöntemde ipek kirpik, kaş, microblading, lipliner ile dipliner de bulunmaktadır. Makyaj her kadının kendisini daha iyi hissetmesini sağlayan en önemli araçtır. Bu nedenle de çoğu kadın bakımlı görünmek için ekstra bir çaba sarf etmek yerine pratik makyaj yöntemi olarak kalıcı makyajı tercih etmektedir. Özellikle çalışan kadınlar için bir kurtarıcı olan kalıcı makyaj, estetik görünümün bir anahtarıdır.

Kalıcı makyaj, naturel boyaların farklı tipteki iğneler aracılığıyla derinin üst tabakasına uygulanması işlemidir. Kalıcı makyaj, ömür boyu deride kendini koruyan bir makyaj değildir. Kalıcı makyaj, uzun süre deride kendini muhafaza eden bir makyaj türüdür. Kalıcı makyaj kendisini en fazla dudak ve kaş bölgesinde hissettirmektedir.

Kalıcı Makyaj Hangi Durumlarda Uygulanmaktadır?

  • Belirsiz olan kaşların belirginleştirilmesi ya da olmayan kaşların çizilmesi.
  • Dudak çerçevesinin çizilmesi ve netleştirilerek dolgunlaştırılması.
  • Yara, kalıcı iz ve diğer görsel açıdan rahatsız edici görüntülerin gizlenmesi için kullanılması.
  • Sadece kalıcı makyaj yapmak için yapılması
  • Zamandan tasarruf etmek amacıyla kullanılması.

Kalıcı Makyaj Fiyatları Nasıldır?

Kalıcı makyaj fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu çerçevede kalıcı makyaj yapan kurum, uzman ve uygulama çeşitliliği fiyatı doğrudan etkileyen, değiştiren ve dönüştüren bir faktördür. Öte yandan ödeme tipi de fiyatı etkileyen diğer faktördür.

“Kalıcı makyaj uygulamaları ile en iyi hizmet kalitesini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.”

HİZMETLERİMİZ

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?