Kaş Ve Kirpik Lash Botox

My Lamination Vitamin Lash/Kaş Ve Kirpik Lash Botox

My Lamination Vitamin Lash uygulaması genel olarak Lash Botox ile birlikte kullanılmaktadır. Uygulamanın genel çerçevesini kaş ve kirpik bakımı, sıklaştırılması, beslenmesi ve uzaması oluşturmaktadır.

Uygulama esnasında ve sonrasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez. Kaş ve kirpik Lash Botox uygulamasında doğal nitelikte olan birçok yağ kullanılmaktadır. Bu yağlardan bazıları kirpik ve kaşları kökten besleyerek uzamasını sağlarken bazıları da parlak görünmesini sağlamaktadır. Kimyasal niteliği bulunan bakım malzemeleri kullanılmadan yapılan bu işlemde argan ve badem yağı en öne çıkan iki yağ türüdür.

Kaş ve kirpik laminasyonu, sağlığı tehdit etmeyen bir bakım türüdür. Kaş ve kirpiklerin canlı, güçlü ve yoğun görünmesini sağlayarak estetik açıdan sizin daha şık görünmenizi destekleyecektir. Kaş laminasyonu bir botox uygulamasıdır. Kısa, seyrek ve karmaşık görünümlü kaşlarda ya da oldukça çok az kaş kökünün bulunduğu kaş tiplerinde verimli sonuçlar alınarak estetik bir görünüme kavuşturulur. Kaş ve kirpik Lash Botox yapıldıktan sonra yaklaşık bir gün boyunca uygulama yapılan bölgeye suyun temas etmemesine özen gösterilir.

HİZMETLERİMİZ

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?