Vücut Şekillendirme Ve G5

G5 Masajı İle Vücut Şekillendirme

G5 masaj cihazı ile hem vücudunuzu bir şekle sokup zayıflayabilir hem de selülitlerden kurtulabilirsiniz. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak önemli ilerlemeler kaydeden güzellik sektöründeki vazgeçilmez uygulamalardan biridir.
 
G5 cihazı ile uygulanan bu işlem bölgesel yağların eritilmesi, vücudun sıklaştırılması ve daha da estetik görünmesi son derece kolaydır. G5 cihazı vücudun hemen hemen her bölgesinde kullanılmaktadır. Karın bölgesi, bacaklar, kalça ve popo kısımları en sık kullanılan bölgelerdir. Selülitlerde gözle görülür bir şekilde azalma meydana gelebilmektedir.

G5 Masajının Yararları Nelerdir?

  • Yaşlanmayı geciktirir, genç kalmayı sağlar.
  • Vücudun daha sıkı, parlak, canlı ve esnek olmasını sağlar.
  • Kan dolaşımını arttırarak cildi diri tutar.
  • Bölgesel zayıflamayı sağlar.
  • Masaj etkisini titreşimler aracılığıyla yaparak stresten arındırır.

G5 Masajında Vücut Şekillendirme Fiyatları Nasıldır?

G5 masaj fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Burada esas olan vücuda yönelik olarak yapılan işlemde profesyonel bir bakış açısıyla uygulamanın verimli olmasına odaklanan bir merkez tarafından yapılmasıdır. Seans sayısına, profesyonel kadroya ve vücut şekillendirme noktasında her bireyin kendi öz niteliklerine göre işlemin uzun ya da kısa sürmesi ve son olarak işlemi yapacak olan işletmenin bulunduğu lokasyon da fiyatı doğrudan etkilemekte de değiştirmektedir.

G5 Masaj Cihazı İle Kaç Seans Yapılmalıdır?

Etkili ve nitelikli bir sonuç elde edilmek isteniyorsa en az 8 seans alınmalıdır. Gözle görülür bir değişim için 12 seans önerilmektedir. Bunun dışında yoğun iş temposundan vakit bulamayanlar için ayda bir seans bile bir yılda önemli bir değişim yaratmanıza yardımcı olacaktır.

HİZMETLERİMİZ

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?